Teljes program

A DOUBLE RISE FESZTIVÁL TELJES PROGRAMJA

Július 3., szerda

Double Stage

18.30 Ivan&The Parazol (HU)

20.30 Hiperkarma (HU)

22.30 GusGus (IS)

00.30 Mad Liquid (RO)

02.00 DJ Snow Mc Agent (RO)

Rise Stage

16.00 DLRM

17.30 Rehab Nation (RO)

19.00 Szabó Benedek és a Galaxisok (HUN)

00.00 The Buddha Pests (UK)

01.30 Zagar (HU)

FolkLiget

20.00 Tokos Zenekar

22.00 Üsztürü Zenekar

23.30 Táncház

MVM Electry-City

16.00 Stefan

18.00 Stefan

20.00 Bread and Butter

22.00 Taylor

00.00 Mini

02.00 Booshaka

Július 4., csütörtök

Double Stage

18.30 Golan (RO)

20.30 Bagossy Brothers Company (HU)

22.30 Dubioza Kolektiv (BIH)

00.30 James Marvel ft Mc Mota (BEL)

02.00 Massive Fluo (RO)

Rise Stage

14.30 Szintaxis (RO)

16.00 Platon Karataev (HU)

17.30 Blahalouisiana (HU)

19.00 Kerekes Band (HU)

00.00 Run Over Dogs (HU)

01.30 Indeed

FolkLiget

13.00-18.00 – Kézműves foglalkozás

14.00 MESEELŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Az ördöngős dudás.

15.00 BERECZKI SZILVIA MESÉL – Túl a szóperenciáson: mesetekergés az égig érő fának hetvenhetedik ágára.

16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísért a Tokos Zenekar

18.00 PALATKAI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.

20.00 Dűvő Zenekar

22.00 Rendhagyó Prímástalálkozó

MVM Electry-City

12.00 Stefan

14.00 Citymatiné – Sobek

16.00 Citymatiné – Adx

18.00 Citymatiné – Captain Knuckles

20.00 Citymatiné – Monolit

22.00 Soulshaker

00.00 Ciakar

02.00 Julian M

PLANETÁRIUM MŰVÉSZKERT

Színház (Kriza János Kultúrotthon)

13.00-15.00 Navarra Dance Stúdió

17.00 Szín-kron csoport – Ki vagyok én?

17.30-18.30 Kolozsvári Színművészeti Egyetem diákjainak táncelőadása

Irodalmi Kávéház

11.00 Slam Workshop

11.00-19.00 Állandó festménykiállítás: Boglovics Gergő

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentum filmek vetítése

15.00-16.00 Filmek vetítése

Kiállítások (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00 – 19.00 Zelenák Noémi – Festménykiállítás

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Mikó Bemutatkozó

13.00-15.00 Bemelegítő Játékok

17.00 Kvíz

18.00 Kocsmajátékok

Július 5., péntek

Double Stage

17.00 Funkorporation (RO)

18.30 Roadkillsoda (RO)

20.30 30Y (HU)

22.30 Asian Dub Foundation (UK)

00.30 ERB N DUB (UK)

02.00 Ninjabreakz (HU)

Rise Stage

15.00 Kassandra (HU)

16.30 Imitation (HU)

18.00 Nopame (RO)

19.30 Ladánybene27 (HU)

00.00 Apey and the Pea (HU)

FolkLiget

13.00-18.00 Kézműves foglalkozás

14.00 MESEELŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Betyárok így éltek, úgy éltek…

15.00 PÁL ANNA MESÉL. Túl a szóperenciáson: mesetekergések hegyen s völgyön átal.

16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísér a Tokos Zenekar

18.00 KALOTASZEGI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.

20.00 BERECZ ANDRÁS: Ha vagyunk – legyünk!

22.00 Szalonna és Bandája

23.30 Táncház

MVM Electry-City

12.00 Stefan

14.00 Citymatiné – Adx

16.00 Citymatiné – Captain Knuckles

18.00 Citymatiné – Monolit

20.00 Citymatiné – Sobek

22.00 Hunay

00.00 Eye Skream

02.00 Laurian

Planetárium Művészkert

Színház (Kriza János Kultúrotthon nagyterme)

13.00-15.00 Reactor – Noi nu, niciodată

16.00 Szín-kron csoport – Idő! Most!

Irodalmi Kávéház

11.00 Slam Workshop

20.00-21.00 ExperiJam zenés Slam produkció a NESTtel

Állandó festménykiállítás: Bolgovics Gergő

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentumfilmek vetítése

15.00-16.00 Filmvetítés

Alkotóbarlang (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00-19.00 Vajda Boróka Fotókiállítása)

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Vödörpong

13.00-15.00 BeLépő (nézd meg cipőm, mondd meg ki vagyok)

18.00 Társasest + Kocsmajátékok

Július 6., szombat

Double Stage

17.00 Bohemian Betyars ft. Parno Graszt (HU)

18.30 Kiscsillag (HU)

20.30 Tankcsapda (HU)

22.30 ROA (RO)

00.30 Dope DOD (NL)

02.00 Iced Out Boy (RO) / Akraan (RO)

Rise Stage

16.30 Sexnuggets (HU)

18.00 Teddy Queen (RO)

19.00 Esti Kornél (HU)

00.00 Dungaree (HU)

01.30 Fatal Error (HU)

FolkLiget

13.00-18.00 Kézműves foglalkozás

14.00 MESELEŐADÁS. Kuttyomfitty Társulat: Három az igazság.

15.00 Pál Anna mesél. Túl a szóperenciáson: mesetekergések a nekeresdi s ebkérdi kopaszhegy tetejébe.

16.00 TÁNC- ÉS ÉNEKTANÍTÁS Berecz Istvánnal és Kacsó Hanga Borbálával, kísér a Tokos Zenekar

18.00 SZÁSZCSÁVÁSI ÉS LAPÁDI ADATKÖZLŐK. Koncert és beszélgetés.

20.00 Üver Zenekar

22.00 Etnorom Együttes

23.30 Táncház

MVM Electry-City

12.00 Stefan

14.00Citymatiné – Monolit

16.00 Citymatiné – Adx

18.00 Citymatiné – Sobek

20.00 Citymatiné – Captain Knuckles

22.00 Beatjunkz

00.00 Volt

02.00 Stefan

Planetárium Művészkert

Színház (Kriza János Kultúrotthon nagyterme)

13.00-15.00 Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetem diákjai – Társulat

Irodalmi Kávéház

16.00 Erdélyi Magyar Írók Ligája

11.00-19.00 Állandó festménykiállítás: Boglovics Gergő

Filmklub (Kriza János Kultúrotthon középső terme)

12.00-14.00 Dokumentumfilmek

15.00-16.00 Filmvetítés

Alkotóbarlang (Kriza János Kultúrotthon kisterme)

16.00-19.00 Mindkét korábbi kiállítás megtekinthető.

Sport kert (Mikó Koli)

12.00 Szórakoztató játékok

13.00-15.00 Kvíz

18.00 Maffia/Bolc, majd kocsmajáték

A szervezők fenntartják a programváltoztatás jogát.